Kova

Kova burcu yorum arşivi

20 Şubat 2021 Kova burcu yorumu

Kova burcunun bugün genel durumu

İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, daha cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız. Ona olan saygınızı yitirmeniz yüzünden, sevgilinize karşı dargın davranacaksınız. Bu ayrıca, başkalarının önünde sorunlardan bahsetmeyi sevmemenizden de kaynaklanıyor.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenecekler. Bir üçüncü şahsın fikirleri onları biraz rahatsız edecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek yönünde daha iyimser olabileceğiniz koşullar var. Sadece kendiniz için değil başkaları için de çok şey yapabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sorunları mantığınızı ön planda tutarak çözmekte ustasınız. Bugün yine sorunlarınız olabilir ancak yardım alarak çözmeye çalışın. Özellikle inatlaşmaktan vazgeçin.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu pazar sosyalliğiniz artabilir. Arkadaşlarınız ve çevrenizle yapacağınız planlarda parasal konulara dikkat edin. Duygusallık ve mantık arasında gitgellerinizi kontrol etmeye çalışın.