Kova

Kova burcu yorum arşivi

27 Şubat 2021 Kova burcu yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz ve neredeyse unuttuğunuz eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Geçmiş günleri konuşurken unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz. Bu arada iş arkadaşlarınız veya komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerinde durmayın ve tartışma ortamlarından uzaklaşın. Aslında düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Beslenme alışkanlığınızı veya bir türlü vazgeçemediğiniz eşyaları değiştirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız yoğunlaşacak. Anneniz, eviniz veya çocukluk günlerinizi hatırlayabilir ve olaylara bakış açınızın değişmiş olduğunu anlayabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bir iş arkadaşınızın şikayetlerini dinleyecek haliniz olmayacak ve farklı konulardan konuşarak onun dikkatini dağıtmaya çalışacaksınız. Venus yeni insanlarla tanışma ihtimalinizi artırıyor, fakat bu hiçbir yere varamayacağı için kendinizi kandırmayın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Balık burcunda gerçekleşen güneş tutulması parasal konulara ve aradığınız desteklere vurgu yapıyor. Ancak bu konularda daha gerçekçi olmaya bakmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Olumsuz olayları bekliyor gibi sürekli panik haldesiniz. Aklınızı olumsuzluklardan arındırın ve yarının çok güzel olacağını düşünün. Karamsarlığa gerek yok.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güneş tutulması, sizin para evinizde gerçekleşecek. Parasal konular beklenmedik olaylarla daha da hızlanabilir. Yine bu süreçte elinize yüklü bir miktar para geçebilir. Aynı zamanda harcamalarınızı dengede tutmak durumunda kalabilirsiniz.