Kova

Kova burcu yorum arşivi

13 Mart 2021 Kova burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Çeşitli seminerler, toplantılar ve iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Henüz kararlarınızı uygulamaya başlamamış olsanız bile belirlediğiniz isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmalarınızı aynı biçimde sürdürmeye devam edeceksiniz. Eski arkadaşlarınızla karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. İlginç gelişmeler olabilir. Sürprizler sizi heyecanlandıracak. Hemen harekete geçebilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Özgür ilişkilerin size çekici geldiği bir dönem ve zaten hareketlerinizi kısıtlayan her ne olursa olsun hoşlanmıyorsunuz fakat bugün özgür olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

Kova burcunun bugün genel durumu

Yeni gelişmeler kaydedeceksiniz ve elinize geçen imkanları değerlendireceksiniz. Harcamalarınızı azaltın ve yatırım yapın. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ve bunlar da sizin aşırı merakınıza bağlı; fakat Ay olaylara açıklık getirmenize yardımcı olacak.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün kâr artışı, geziler, tatiller ve kıyafetler için harcamalar görünüyor. Yıldız konumları mükemmel! Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yapılması gereken işler olabilir. Tembellik etmeyeceksiniz. En azından günlük işlerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her zaman bonkör biri olmanıza rağmen, bugün bir hayli cimri sayılırsınız. Koşullarınız gün geçtikçe daraldığı için olsa gerek. Sabırlı olursanız her sorun çözülecektir.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınızda bazı hassaslıklar oluşabilir. Bir borç, kredi ödemesi veya gözden kaçan bir vergi konusu devreye girebilir. Canınızı çok sıkmayın. Maddi konulardaki ilişkilerinizde sıkıntılar oluşabilir.