Kova

Kova burcu yorum arşivi

22 Mart 2021 Kova burcu yorumu

Derin ve yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Baskı duygusu yaratan konuları daha başka bir açıdan değerlendirecek duruma gelebilirsiniz. Özgür ve ilginç kişiler ile karşılaşacaksınız ve onların hayata bakış açısından etkileneceksiniz. Böylece kendinizi ve içinde bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirebilirsiniz. Bugün ilkbahar ekinoksu ve bugünden itibaren kendinize olan güveniniz artabilir. Zaten yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve çevrenizdeki kişiler ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Bugün dışarı çıkın ve ilkbaharı kutlayın..

Kova burcunun bugün genel durumu

Çok sevileceksiniz ve ilgi göreceksiniz. Bu durum size güç vererek, işlerinizde daha aktif ve iyi olmanızı sağlayacak. Aynı şekilde düşüneceksiniz ve partnerinizin size açılacağı konulardan büyük bir keyif alacağınız bir an yaşayacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenecekler. Bir üçüncü şahsın fikirleri onları biraz rahatsız edecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Duygusal konularda kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. İşlerinize daha fazla zaman ayırmak ve yeni fikirler üretmek için uygun bir gün olabilir. Fazla hayallere dalmamaya özen gösterin. İlişkiler gündeminizi etkileyebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Keyfine düşkün biri olarak bugün de miskinsiniz. Doğru beslenmek size iyi gelecek. Kısa sürede işinizle uğraşabilecek enerjiyi yakalayacaksınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Uğraşmak zorunda kalırsanız da isteksizliğiniz size hata yaptırabilir. Biraz daha disiplinli olmaya özen göstermeniz gerekiyor.