Kova

Kova burcu yorum arşivi

10 Haziran 2021 Kova burcu yorumu

Yapmanız gereken olağan işler ile ilgileneceksiniz ve çalışmalarınızı bildiğiniz gibi sürdüreceksiniz. Akşama doğru ilginç fikirler uyanabilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Hem eski bilgiyi, hem de yeni teknoloji ile geliştirilen ürünler ilginizi çekecek ve çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada sizden daha farklı bilgiye sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz veya bu tip kişiler ile ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle akşama doğru karşılaşacağınız kişiler alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Ayrıca eviniz, yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Kova burcunun bugün genel durumu

Diyaloğa açık olacaksınız ve bu dönemin durgun ve yenilikten uzak olmasına sebep olan birçok durumu birlikte gözden geçireceksiniz. Yıldızlar yukarıdan size sevgiyle bakacak ve size sevgi dolu, pozitif bir dönem vererek, ilişkinize canlılık katacak. Sevgilinizi mutlu etmek için elinizden geleni yapacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün kâr artışı, geziler, tatiller ve kıyafetler için harcamalar görünüyor. Yıldız konumları mükemmel! Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün olaylara daha anlayış ve kabullenme içinde bakmanız gerekebilir. Elinizde olmayan nedenler yüzünden kısıtlamalar söz konusu.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayatınızla ilgili sırlarınızı başkalarına açmak zorunda değilsiniz. Sıkıntılarınızı kendi içinizde yaşamaya çalışın bu ara. Özel hayatınızı merak edenler çok.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sizi hassas kılan durumlar yüzünden önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Karşı tarafı anlamaya gayret etmelisiniz.