Kova

Kova burcu yorum arşivi

14 Haziran 2021 Kova burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız kişiler ve olaylar sizi heyecanlandıracak. Duygusal baskı hissettiğiniz durumlar olabilir ve önemsediğiniz kişiler, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorlayabilir. Olaylar karşısında direnç göstermek yerine biraz sabırlı davranın ve davranışlarınızı gözden geçirin. Meydana gelen bazı olaylar aslında sizi özgürleştirecek ve siz de kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Böylece istediğiniz halde değiştiremediğiniz bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Moralinizi yükseltin ve olaylara daha özgür bir açıdan bakmak için gayret gösterin. Sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve eski isteklerinizi hatırlayacaksınız.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bu dönem çok kolay olmayacak. Modunuz değişken olacak ve olaylardan etkilenecek. Yıldızlar kayıtsız kalmanızı öneriyor. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetler sizi sevindirecek.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde daha olumlu hissedeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz konularda gelişmeler olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba gösterebilirsiniz. Gün içinde ikili ilişkilerinizde gelişmeler olabilir. Keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Enerji... Hayatınızda bir şeyler eksik. Bu eksiğin ne olduğunu aslında iyi biliyorsunuz fakat kabullenmek istemiyorsunuz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kreatif işlerinizde, aşk hayatı- nızda ve eğitimsel konularda hayat size yeşil ışık yakacak. Çeşitli şanslarla karşılaşabilirsiniz. Gelecek planlarınızda iyimser duygularınız ön planda olacak.