Kova

Kova burcu yorum arşivi

10 Temmuz 2021 Kova burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Yapmak istediklerinizi gözden geçirecek ve ilginç fikirler ile ortaya çıkacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenmek sizi heyecanlandıracak. Yolculuk yapmak, başka yerlere gitmek ve bulunduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fakat sorumluluklarınız nedeniyle bulunduğunuz yerde durmanız gerektiğini düşünmek sizi rahatsız etse bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ayrıca önemsediğiniz kişiler ile birlikte ciddi işler yapabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek üzerinizde baskı duygusu uyandırsa bile güçlü olduğunuzu hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Acele etmeyin, özellikle de konsantrasyon gerektiren konular üzerinde çalışmanız gerekiyorsa; çünkü bu kolayca fark edilebilecek hatalara sebep olabilir. Bu dönemde hisleriniz karşılıksızmış gibi gelecek ve şefkat ihtiyacı duyacaksınız, fakat partneriniz pek de yardımcı olmayacak.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar belirsiz bir projeye çok fazla çaba sarf etmemenizi öneriyor. Bir tuzağa düşebilir hatta kendinizi bir sahtecilik durumuna düşmüş bulabilirsiniz. Çalışanlar biraz hoşnutsuzluk hissedebilir ve yeni fırsat arayışlarına girebilirler. Ancak yıldızlar biraz daha sabretmenizi öneriyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinize ve evliliğinize ait konular, arkadaşlıklar hareketlilik getiriyor. Daha iyi bir dinleyici olmaya gayret etmelisiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinize sağladığınız ayrıcalıklar bugün size birçok kolaylık sağlayacak. İş yaşamınızda her şeyin yerli yerinde olması ve çalışmayı sevmeniz her zaman sizi zor durumlardan kurtaracak.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bir süredir kafanıza takılan bir işin içyüzü ortaya çıkabilir. Bazı olaylara her zamankinden daha yoğun bir hassaslıkla yaklaşacaksınız. Bu dolunayda sağlığınızla ve günlük düzeninizle ilgili konularda birtakım sıkıntılara açık olabilirsiniz. Dengenizi iyi sağlamalısınız.