Kova

Kova burcu yorum arşivi

16 Temmuz 2021 Kova burcu yorumu

Bugün korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar endişe duymanıza neden olsa bile tarzınızı değiştirmek için harekete geçeceksiniz. Sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve azimli davranmayı başaracaksınız. Bu arada sözlerinize özen gösterin ve gereksiz tartışmalardan uzak durun. Aslında zihinsel faaliyetinizin hızlandığı ve yaratıcılığınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Ancak dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Karar vermek için aceleci davranmayın.

Kova burcunun bugün genel durumu

Birçok problemle karşılaşacaksınız, ancak güven duyacağınız bir yardımcınız da olacak. Her zaman olduğunuzdan daha snob davranacak ve gerçek karakterinizi sergilemek için çok moda yerlere gitmek isteyeceksiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar şansın sizin yanınızda olduğunu ve başladığınız projelerin talepkar olanlarından bazılarının yakın zamanda başarıya ulaşacağını gösteriyor. Gençler bugün kişisel bir başarıya ulaşmak için mükemmel bir vesile bulabilirler. İhtiyatlı davranmaları gerekecek ancak fırsatı kaçırmamaya da dikkat etmeliler.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdekilere, kardeşlere daha duyarlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Bununla birlikte bazı aksamalar ve huzursuzluklar yaşanabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Onunla aranızda bir çok engeller oluşuyor ama her seferinde sizler bu tabuları yıkmayı başarıyorsunuz. Böyle devam etmeniz durumunda ciddi ilişkiniz evlilikle noktalanacak. Buna en kısa zamanda hazır olmalısınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanı bir azarlıyor, bir göklere çıkarıyorsunuz. İlişkinizdeki dengeye ve dinamiklere özen göstermelisiniz. İlişkilerinize ‘Ben her işi hallederim’ tavrıyla yaklaşmamalısınız.