Kova

Kova burcu yorum arşivi

31 Temmuz 2021 Kova burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. İlginç konular ile ilgilenebilir, teknoloji ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bugün çevre gezilerine çıkabilir ve kendinizi özgür hissedeceğiniz yerlerin arayışı içine girebilirsiniz. Açık hava ve özellikle esintili yerlerde dolaşmak, ilginç yerler keşfetmek, keyfinizi yerine getirecek. Yeni ortamlar, özgür kişiler ve değişik tasarlanmış mekanlar ilginizi çekebilir. Ayrıca kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret göstereceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

İş yerinizdeki bir rakibinizle ilgili farklı hislere kapılacaksınız. Eğer hala birini arıyorsanız, elinize bir ilişkiye başlamak için mükemmel bir fırsat geçecek. Hatta şu ana kadar arkadaş olarak gördüğünüz biriyle olması muhtemel.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün finans dünyasında güçlü dalgalanmalar var. Ancak yıldızlar, harekete geçmeden önce iyi düşünmenizi ve sakin olmanızı öneriyor. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Bugün çok üretken ve isabetli olacaksınız. Mümkün olduğunca istifade edin.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda mücadeleci tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları temellendirmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi daha iyi yerlere taşımak için sorumluluk alabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizin sağlam olması için çaba sarf edeceksiniz. Gün içinde kendi gücünüzü ortaya koymak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kaos... Vücudunuzda herhangi bir rahatsızlığınız görülmese de işlerinizden dolayı yoğunluk sizi stres altına sokmuş gibi. Çalan telefonlar sinirinizi bozuyor.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve hizmet hayatınızda ilişkileriniz güçlenecek. 3 hafta boyunca sağlığınız iyi olacak ama tatlı yiyecekler tüketme isteğiniz size kilo aldırabilir.