Kova

Kova burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2021 Kova burcu yorumu

Güne yoğun ve karmaşık duygular ile başlayabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş olayları hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Sürprizlerin değiştirici etkisi duygularınızı dalgalandıracak ve yenilikler ile ilgileneceksiniz. Özellikle özgür ve hayata farklı bakan kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve özgürleştiğinizi hissedebilirsiniz. Bu arada kendiniz ile ilgili şimdiye kadar farkında olmadığınız yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Buluşlar ilginizi çekecek ve yeniliklere ilgi duyacaksınız. Böylece yaratıcılığınızın uyandığını hissedeceksiniz. Yaratıcı çalışmalar keyfinizi yerine getirecek ve derinleşmiş duygularınızın dağıldığını hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sizden daha titiz ve dikkatli olmanız istenecek. Hata olmaması için tekrar tekrar kontol yapın. Sevgilinize karşı çok ince ve anlayışlı davranacaksınız ve bu da tutku ve erotizm dolu, güzel bir döneme girmenizi sağlayacak.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Bugün çok üretken ve isabetli olacaksınız. Mümkün olduğunca istifade edin.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendi duygusal ihtiyaçlarınızı daha fazla anlamaya yönelmelisiniz. Duygularınızla temas kurmanız size önemli çözümler getirebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Uzun yoldan gelecek bir dostunuz veya bir haber sizi sevinçten havalara uçurabilir. Aşk hayatınızda sorun var. Partnerinizi çok fazla ihmal ediyorsunuz. Onun sevginize ihtiyacı var.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Şansınızın yüksek olacağı noktalara yönelmelisiniz. Üzerinizde durağanlık görülebilir. İş alanlarınıza yoğunlaştığınızda kafanızda kurduğunuz zor senaryoların azaldığına şahit olacaksınız.04 AĞUSTOS 2017 OĞLAK BURCU YORUMU