Kova

Kova burcu yorum arşivi

09 Ağustos 2021 Kova burcu yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi keyifli hissedeceksiniz ve güne rahat başlayacaksınız. Kafanız karışık olsa bile olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz. En azından kafanızı karıştıran konu ile ilgili bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Tabii düşüncelerinizi değiştirmek pek kolay değil. Fakat karşılaştığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişiler ile karşılaşacaksınız. Öncelikle itiraz edebilir ve hatta değersiz bulabilirsiniz. Üstelik daha önce değer verdiğiniz kişiler gözünüzden düşmüş olabilir. Fakat sizi destekleyen kişilere karşı davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Dikkatiniz dağınık olabilir fakat zihin faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ve çok çeşitli şeyleri aynı zamanda düşünebilirsiniz ve bu arada önemli sözleri veya evrakları unutabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Kararsız kalacaksınız ve karşınıza çıkacak birçok imkana rağmen kafanız karışacak. Bir şey sizi objektif davranmaktan alıkoyacak. Sevgilinizle hararetli bir tartışmaya girmekten kaçının. Alttan alın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar belirsiz bir projeye çok fazla çaba sarf etmemenizi öneriyor. Bir tuzağa düşebilir hatta kendinizi bir sahtecilik durumuna düşmüş bulabilirsiniz. Çalışanlar biraz hoşnutsuzluk hissedebilir ve yeni fırsat arayışlarına girebilirler. Ancak yıldızlar biraz daha sabretmenizi öneriyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konularda dalgalanmalar olabilir. İkili ilişkilerinizde kopmalar olabilir. Yaşanan olayların farkına varabilirsiniz. İşlerinizde mücadele edebilirsiniz. Gün içinde sürtüşmelerden uzak durmalısınız. Sorumlu olduğunuz işleri bitirebilirsiniz. Başkalarından gelecek yardımlar işlerinizi kolaylaştırabilir. Olgunlaştırmak istediğiniz işler için uygun bir gündesiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Birkaç konuda yardımcı olabileceğine inandığınız insanlardan destek istemeniz gündeme gelebilir. Gurur yapmadan fırsatlardan faydalanın.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendi alanlarınıza yöneleceğiniz, isteklerinizi yerine getirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bakış açılarınız bir değil, ilişkilerinizde hassaslıklar oluşabilir.