Kova

Kova burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2021 Kova burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Babanız, arkadaşlarınız ve eski fikirlerinizi değiştirmeye zorlayan durumlar olabilir ve iddiacı bir tavır içine girebilirsiniz. İnatçı ve sert bir tavır içinde bulunmayın ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırın. Bu arada dedikodular ile fazla ilgilenmeyin ve tartışma ortamlarından uzak durun. Daha önce yapmanız gerektiği halde unutulmuş veya ihmal edilmiş konular gündeme gelebilir ve yapmanız gerekebilir. Faturalar, evraklar ve iletişim araçları ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Bu arada verdiğiniz sözleri unutmayın ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almaktan kaçının.

Kova burcunun bugün genel durumu

İyi yatırım yapmak sayesinde kazancınızı artırabileceksiniz; bu da kendinize bir şey almanıza imkan sağlayacak. Partnerinizin çok beğenmediği ve kendinden bahsetmekten kaçındığı insanların önünde, onun hatalarını yüzüne vurup, kabalık etmekle suçlanabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün kâr artışı, geziler, tatiller ve kıyafetler için harcamalar görünüyor. Yıldız konumları mükemmel! Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konularda dalgalanmalar olabilir. İkili ilişkilerinizde kopmalar olabilir. Yaşanan olayların farkına varabilirsiniz. İşlerinizde mücadele edebilirsiniz. Gün içinde sürtüşmelerden uzak durmalısınız. Sorumlu olduğunuz işleri bitirebilirsiniz. Başkalarından gelecek yardımlar işlerinizi kolaylaştırabilir. Olgunlaştırmak istediğiniz işler için uygun bir gündesiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün arzularınızı yerine getirmek için çok özen gösteriyorsunuz. Ancak herkes beğenmeyebilir.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Başkaları için yapmak istediğiniz konularla, hayatın derinlerine inmeniz gereken konular arasında bağlantınız zayıf. Takıntılarınızla özel yaşantınızda krizleri hayatınıza davet etmemelisiniz.