Kova

Kova burcu yorum arşivi

11 Ağustos 2021 Kova burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne erken başlayacaksınız. Annenizi hatırlayabilir, geçmişte yaşadıklarınız ve bilinçaltınızı etkilemiş olan olaylar şuurunuza yükselebilir. Sizi rahatsız eden ve üzerinizde baskı duygusu uyandıran her ne var ise, artık bunlardan uzaklaşmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve tarzınızı değiştirebilirsiniz. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ancak çevre gezilerine çıkmak ve seyahatler keyfinizi yerine getirecek. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Kova burcunun bugün genel durumu

İyi yatırım yapmak sayesinde kazancınızı artırabileceksiniz; bu da kendinize bir şey almanıza imkan sağlayacak. Partnerinizin çok beğenmediği ve kendinden bahsetmekten kaçındığı insanların önünde, onun hatalarını yüzüne vurup, kabalık etmekle suçlanabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Mümessiller için olumlu bir gün; komisyonunuz keyif verici bir şekilde büyüyecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda eski işlerinizi toparlama fırsatı bulabilirsiniz. Parasal konularda başkalarından fikir alabilirsiniz. Gün içinde fazla harcama yapmamaya özen gösterin. Kişisel yeteneklerinizle ilgili konularda yeniden harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde dengeyi sağlamaya çalışın. Tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Geleceğe dönük para meselelerinizi isabetli kararla yok edeceksiniz. Birilerinin aklını alacağınıza kendi aklınızı kullanmanın yolunu seçiyorsunuz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Romantizm rüzgârları sevdiğiniz şekliyle karşınıza gelecek. Hoşlandığınız veya sevdiğiniz insana tekliflerinizi yapabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde önemli ortak adımlar atılacak.