Kova

Kova burcu yorum arşivi

14 Ağustos 2021 Kova burcu yorumu

Güne farklı bir heyecan ile başlayacaksınız. Zihinsel faaliyetinizin hareketli oldugu bir dönemdesiniz ve eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Daha önce görmek istemediğiniz kişiler karşınıza çıkabilir ve duyduklarınız kafanızın karışmasına neden olabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Bu arada birlikte çalıştığınız kişiler ve iş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeseniz iyi olacak. Öğleden sonra alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınız derinleşebilir. İlişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Durgunsunuz, bu da sinirlerinizi bozuyor ve bugün yaptığınız hiçbir şeyden tatmin olmamanıza sebep oluyor; biraz hayal kurmaya çalışın. Bu döneme romantik bir şekilde gireceksiniz; bu da belki sizi neşelendirecek ve ilişkinizde daha rahat yapacak bir mesaj sayesinde olabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar şansın sizin yanınızda olduğunu ve başladığınız projelerin talepkar olanlarından bazılarının yakın zamanda başarıya ulaşacağını gösteriyor. Gençler bugün kişisel bir başarıya ulaşmak için mükemmel bir vesile bulabilirler. İhtiyatlı davranmaları gerekecek ancak fırsatı kaçırmamaya da dikkat etmeliler.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde evinizle ilgili sorumluluklar almanız gerekebilir. Ailenizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Toprak veya emlak işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayabilirsiniz. İlişkilerinizde mücadele etmeniz gereken konular ortaya çıkabilir. Babanızla ilgili konular ön plana çıkabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

HER türlü riskli işten uzak kalmalısınız. Bazı arkadaşlarınızla aranızdaki sürtüşmeler yüzünden ruhsal dengeniz bozulabilir.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, ortaklaşa para konularında gerilemeye başlıyor. Bu tarihten sonra parasal konularda harekete geçmemekte son derece fayda var.