Kova

Kova burcu yorum arşivi

28 Ağustos 2021 Kova burcu yorumu

Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Geriliminizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak. Sevdiğinize karşı biraz daha ilgili ve anlayışlı olmanız gerekiyor. Ayrıca kıskançlık çekecek davranışlarda bulunmayın ve sevdiklerinizi fazla zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak. Karşılaştığınız olaylar beklediğinizden daha farklı olabilir. Ayrıca korkularınız ile karşılaşabilirsiniz. Olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, korkularınız ile başa çıkabilirsiniz ve böylece bir türlü vazgeçemediğiniz alışkanlıklarınızı da değiştirmeyi başarabilirsiniz. Sorunları büyütmekten kaçının.

Kova burcunun bugün genel durumu

Hoş olmayan bir olay bu dönemi mahvedecek ve iş yerinizde kafası dağınık, tembel birine kızmanıza sebep olacak. Partnerinize karşı az da olsa küstah davranacaksınız; geçmişteki ilişkileri hakkında kişisel sorular soracaksınız ve bu da partnerinizi rahatsız edecek.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Yükseleni Terazi burcu olan birçok kişi yeni bir işe girecek ve bu mali açıdan da memnuniyet verici olacak. Herkes için olmasa da bazıları için bu istikrarlı bir pozisyon olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bugün daha hareketli ve mücadelecisiniz. Duygusal alanda, ailevi konularda ön yargılı davranmamalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızdan oldukça memnunsunuz. İş hayatınız da sizi tatmin ediyor. Mutluluğunuz görülmeye değer.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu pazar günü onay almak istediğiniz birtakım işlerinizde ve geleceğinizle ilgili bazı konularda desteklendiğinizi göreceksiniz. Geleceğinize yönelik işlerinizde uzun vadeli adımlar atabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda şansınız yüksek.