Kova

Kova burcu yorum arşivi

04 Ekim 2021 Kova burcu yorumu

İletişim trafiğinizin hareketlendiği bir döneme giriyorsunuz. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun. Bu arada eski projeleriniz tekrar gündeme gelebilir. Bugün ani karşılaşmalar ve heyecan duyacağınız gelişmeler olacak. İyimser ve bir anlayışlı tavırlarınız ile saygı duyduğunuz büyüklerinizi etkileyebilirsiniz ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Kariyer yapmak isteyenler, ilginç fırsatlar ile karşılaşabilir. Bugün hırs yaptığınız konu ile ilgilenmeyeceksiniz ve farklı ortamlarda keyifli vakit geçireceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Para durumunuzu düzene sokabilecek ve geleceğinizi daha güvenli hale getirebileceksiniz; yatırım yapmanız için de iyi bir zaman. Sevgilinizin yapmanızı önerdiği her şeye sadık kalmak zorunda kalacak, bu sayede sizin onun için elinizden geleni yaptığınızı anlamasını sağlamaya çalışacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konularda dalgalanmalar olabilir. İkili ilişkilerinizde duygusal boşalma olabilir. Yaşanan olayların farkına varabilirsiniz. İşlerinizde mücadele edebilirsiniz. Gün içinde sürtüşmelerden uzak durmalısınız. Sorumlu olduğunuz işleri bitirebilirsiniz. Başkalarından gelecek yardımlar işlerinizi kolaylaştırabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gelişime açık olmak, yeni fikirlere, yöntemlere ve değişime hızlıca uyum sağlayıp geleni saygıyla kabul etmek size geniş ufuklar açacak. Şansınızı zorlayın.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Enerjiniz artarken, kendinizle ve ruhunuzla olan bağlantınız kuvvetli olacak. Bir şey isterken ne istediğinizden gerçek anlamda emin olun. Özel ilişkilerinizde keyfinize diyecek olmayabilir.