Kova

Kova burcu yorum arşivi

05 Kasım 2021 Kova burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğiniz yoğun olacak. Fakat aradığınız kişiyi yerinde bulamayabilirsiniz veya evraklar ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun ve karar vermek için acele etmeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranırsanız, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine şimdilik gitmeyin. Eski sorunlar gündeme gelebilir ancak ilginç çözümler de beraberinde gelecek. İddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmazsanız, sorunları çözebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Size adil davranmayan birine karşı mücadele etmeye çalışın ve kaba yorumlar karşısında gözünüz korkmasın. Yeni bir arkadaşınızda duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemel.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gerçekleşen dolunay biraz daha çaba göstermeyi ve kararlı davranmayı gerektiriyor. Ev ve ailevi işlerle daha çok ilgilenebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yoğun iş trafiğinizle ailenize göstermeniz gereken ilgi sürekli çakışıyor. Dengeyi iyi kurmalısınız. Bugün, davranış değişiklikleri ve anlık verilecek kararlar sizi zorlayabilir.