Kova

Kova burcu yorum arşivi

17 Kasım 2021 Kova burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Çılgınlık sayılabilecek davranışlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Fakat yakınlarınızın desteğini alacaksınız ve olaylar karşısındaki gerilim ve öfkenizi yatıştırmayı başaracaksınız. Daha doğrusu arkadaşlarınız ve yakın çevrenizin sözleri sizi yatıştıracak. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Enerji fazlanızı spor yaparak ve seyahate çıkarak boşaltabilirsiniz. Bu arada kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek fakat duygularınızı denetlemeniz gerekiyor.

Kova burcunun bugün genel durumu

İş yerinize canlılık getirecek bir etkinlik sayesinde enerji ve neşe saçacaksınız. Çok bencil davranacaksınız, fakat sevgilinizin kendine olan sevgisini zedeleyecek bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenecekler. Bir üçüncü şahsın fikirleri onları biraz rahatsız edecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Hedeflerinize ulaşmak için yaşanan olayları kabullenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde değişimler gerçekleşebilir. Teknik konularda dikkatli olmalısınız. Kişisel gücünüzü ortaya koymaktan çekinmeyin. Ticari anlaşmalarda riskli kararlardan kaçınmalısınız. Sıkışıklıklar sizi yıldırmasın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendi fikirlerinizin peşinden gitmelisiniz. Kuracağınız güzel ilişkilerin karşılığını parasal olarak alacaksınız. Etrafınıza yardım etme isteğiniz güzel sonuçlar verecek.