Kova

Kova burcu yorum arşivi

24 Aralık 2021 Kova burcu yorumu

Hem özgür olmak ve farklı şeyler yaşamak istiyorsunuz, hem de bugüne kadar öğrendiğiniz değerleri korumak için mücadele ediyorsunuz. Ancak şimdi düşünceleriniz değişiyor ve olaylara çok başka açılardan bakmaya başlayacaksınız. Karşılaştığınız kişilerden etkilenebilir ve kendinizi yenilemek için harekete geçebilirsiniz. Bugün çeşitli davetler alabilir, katılacağınız organizasyonlarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bugün alacağınız haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Büyük yatırımlar için doğru bir zaman olmadığından bir konuda daha sonra karar vermek isteyeceksiniz. Çamurlu sulara batmayı hiç riske atmayın. Evle bağlantılı konularda büyük bir anlaşmazlık yaşamanız muhtemel. Bu problemi çözün.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konularda çok şey yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde yeteneklerinizi iyi kullanmaya bakın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizdeki bazı sıkıntıları aşacaksınız. Önemli adımlarınızı artık atabilirsiniz. Maddi konularda rahat ve kafanıza göre harcamalarınız olabilir.