Kova

Kova burcu yorum arşivi

02 Ocak 2022 Kova burcu yorumu

Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Ancak yapıcı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. İsteklerinizi ortaya koyabilirsiniz ancak yine de tedbirli davranmanız gerektiğini düşünerek davranacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran kişiler ve olaylar karşısında sağlıklı ve güçlü bir tavır içinde olabilirsiniz ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından isteklerinizi gerçekleştirmek için engel olduğunu düşündüğünüz her ne var ise, bunları değiştirecek gücü içinizde hissedebilirsiniz. Böylece yaşam enerjinizin de yükseldiğini hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Zaman kaybetmeyin ve bu güzel dönemin keyfini çıkarın. Biraz yatırımda bulunun veya önemli şeyler alın. Etrafınız, sizi heyecan verici ve sıra dışı bir akşama çekmeye çalışacak karizmatik ve enerjik insanlarla çevrilecek. Ne olur ne olmaz, partnerinizi de götürün.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde fırtınalı zamanlar. Yeni projeler için yıldızlar herhangi bir vaatte bulunmuyor. Erteleyip herhangi bir zarardan kaçınmak daha uygun olur. Çalışanlar bugün işyerinde yeteneklerini gösterebilecekler ve bunun ödülünü alıp tatmin de duyacaklar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatında sizi zorlayan koşullarla karşılaşabilirsiniz. Üstlerinizden yardım alabilirsiniz. Duygusal konularda kontrolsüz davranabilirsiniz. Harcamalarınızda abartıya kaçmamaya özen gösterin. Farkına vardığınızı düşündüğünüz konularda hızlı kararlar almamaya çalışın. İlişkilerinizde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sağlığınıza ve işlerinize gereken özeni göstermelisiniz. Karşılaşacağınız olumsuzlukları sevgi dolu yaklaşımlarla aşabileceğinizi unutmayın.