Kova

Kova burcu yorum arşivi

05 Ocak 2022 Kova burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. İletişim ve haberleşme trafiğinizin yoğun olacağı bir gün... Yaratıcılık gerektiren konular, enerjinizi yükseltecek. Pratik ve menfaatlere uygun tavırlarınız ile çözümleyici olabilirsiniz ve güçlü kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Bu arada üstünüzde baskı duygusu uyandıran konular ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir ve davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Tarzınızı değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

İşler hiç aksama olmadan yolunda gidiyor. İnsanlarla olan ilişkilerinizde ciddi ve profesyonel bir tavır sergileyerek yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konularda daha güçlü davranmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde dengede kalmaya çalışın. Eşinize sürprizler yapabilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamanız gerekebilir. İleriye götürmek istediğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişime dayalı işlerde şans sizden yana olacak. Fikirlerinizi karşı tarafa aktarabilirsiniz. Yakın çevrenizle esnek bir iletişime girin. Kariyerinizde hızlı gelişmeler yaşanacak.