Kova

Kova burcu yorum arşivi

10 Ocak 2022 Kova burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayabilirsiniz. Sabah saatlerinde isteksiz olabilirsiniz fakat yapılması gereken işlerin zorlayıcı etkisi ile harekete geçeceksiniz. Ve hareket halinde olmak halinizi değiştirecek. Canlandığınızı hissedeceksiniz ve akşama doğru keyifli organizasyonlar yapacaksınız. Çeşitli davetler alabilirsiniz ve yeni tanıştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız kişiler yeni tanıdığınız halde size eskiden tanıyormuşçasına bildik gelebilir. Kendinizi özgür hissettiğiniz ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek.

Kova burcunun bugün genel durumu

Önünüzde durgun, sıradan bir dönem var. Daha fazla konsantre olmaya çalışın ve enerjinizi tüketmekten kaçının; çünkü aleyhinizdeki durumlara karşı enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Üçüncü dekantta doğanlar eğer yeni bir yatırım fırsatını kaçırmak istemiyorlarsa yaratıcı olmaya çalışmalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara daha güçlü yaklaşabilir ve sonuca bağlamak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili işlere temkinli yaklaşmanızda fayda var. İkili ilişkilerinizde baskın davranabilirsiniz. Bazı konularda engellendiğinizi düşünmek sizi hırçınlaştırabilir. Ani tepkilerden kaçının.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geçmişe ait bazı konular üzerinizde baskı yaratabilir. Derin konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Yalnız kalmayı arzulamanız çevrenizle ilişkilerinizde sorunlara neden olabilir.