Kova

Kova burcu yorum arşivi

15 Şubat 2022 Kova burcu yorumu

Düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve bugün karşılaştığınız olaylar eski fikirlerinizi ve projelerinizi hatırlatabilir. Evraklar, faturalar ve küçük ev aletleri ile ilgili karışıklıklar olabilir ve unutulmuş belgeler ortaya çıkabilir. Ayrıca çocuklar, kardeşler ve yakın arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir ve yardımcı olmanız gerekebilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Bugün neredeyse unuttuğunuz eski bir arkadaşınız ile karşılaşabilirsiniz ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve öğreneceklerinizin doğruluğunu araştırmadan duygusal tepkiler göstermekten kaçının.

Kova burcunun bugün genel durumu

Kendinizden bu kadar emin olmaktan vazgeçin ve diğer insanlarla daha esnek bir şekilde çalışmaya çalışın. Eğer hala doğru eşi bulamadıysanız, bu dönem şansınız bol olacak ve sizin için çok özel olacak biriyle tanışacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sizi heyecanlandıran birçok şey gün içinde karşınıza gelebilir. Hayata umutla yaklaşmayı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz insanla çok önemli konuşmalar içine girebilirsiniz.