Kova

Kova burcu yorum arşivi

08 Mart 2022 Kova burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Sağlığınız ile ilgilenebilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Eskiden sizi rahatsız eden konuları hatırlayabilirsiniz ve düşüncelerinizin değiştiğini tespit edebilirsiniz. Özellikle kardeşleriniz ve çocuklar ile ilgili düşüncelerinizi değiştiren durumlar olabilir ve eski meseleler gündeme gelmiş olabilir. Fakat şimdi geçmişte yaşadıklarınıza daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve anlayışlı davranabilirsiniz. Bugün kendinizi genel olarak daha iyi hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

İşler planlandığı gibi yürümezse sabırlı olun ve bir engelle karşılaştığınızda daha anlayışlı olun. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sorumluluklarınız ve üstlerinizle ile ilgili konularda bir tıkanıklık ve ağırlık yaşayabilirsiniz. İşleriniz de, amirlerinizin talepleri de bitmek bilmiyor gibi gelebilir. Duygusal anlamda yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Bugün olaylara gerçekçi bakmanız gerekebilir. Her şeye rağmen pozitif olabildiğiniz bir gün olabilir. Mesleki alanda bilinirliğinizin arttığı bir dönemdesiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Girişken tavırlarınız bilgisayar, yayıncılık, reklam ve satış, alanlarında size yeni kapılar açabilir.