Kova

Kova burcu yorum arşivi

20 Mart 2022 Kova burcu yorumu

Derin ve yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Baskı duygusu yaratan konuları daha başka bir açıdan değerlendirecek duruma gelebilirsiniz. Özgür ve ilginç kişiler ile karşılaşacaksınız ve onların hayata bakış açısından etkileneceksiniz. Böylece kendinizi ve içinde bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirebilirsiniz. Bugün ilkbahar ekinoksu ve bugünden itibaren kendinize olan güveniniz artabilir. Zaten yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve çevrenizdeki kişiler ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Bugün dışarı çıkın ve ilkbaharı kutlayın..

Kova burcunun bugün genel durumu

Ekonomik durumunuzu yeniden canlandıracak, gelirinizi artıracaksınız. Siz yine de, gereksiz harcamalarınızı kontrol altında tutun. Sevgilinize daha fazla zaman ayırma isteği duyacaksınız ve onu ilgi odağı yapacaksınız. Ona cömertçe güzel hediyeler vereceksiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün, aile ve yuvaya ait konular öne çıkıyor. Ailenizden özellikle babanıza ait konularda gelişmeler olabilir. Haber alabilir veya eve dair bazı konularda görüşmeniz gerekebilir. Eve dair konuları her zaman mülk olarak düşünmemelisiniz. Bugün kendinizi güvende hissetmek sizi daha çok ilgilendirebilir. Duygusal ve fiziksel anlamda güven arayışına da girebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim veya bilgisayar alanlarında bir işiniz varsa kendinizi göstereceksiniz. İşleriniz hızlanacak.