Kova

Kova burcu yorum arşivi

29 Mart 2022 Kova burcu yorumu

İyimser duygular içinde olduğunuz bir dönem. Karşılaştığınız bazı kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve zorluklar ile başa çıkmak için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenen kişiler size çekici gelecek ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konulara ilgi duyacaksınız. Evrensel konular, vakıf çalışmaları ve ilginç organizasyonlar içinde yer almayı isteyebilirsiniz. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve teknoloji ile ilgili en son yenilikleri araştıracaksınız. Ayrıca yeniliklere meraklı olan kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüzle yaşayacağınız bir anlaşmazlık yol değiştirmenize sebep olacak. Başka bir imkanınız yoksa tüm kapıları kapatmamaya çalışın. Bu sabah, öğle yemeği vaktine doğru evden çıkarken, birisi size büyük bir hayranlıkla bakacak. Çok soğuk davranmayın ve ona yaklaşın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün 12:54’den 17:30’a kadar Ay boşlukta. Uzaklara gitme hayalleriyle güne başlayabilirsiniz. Felsefe ve inanç konularıyla ilgilenmek hatta araştırma yapmayı bile düşünebilirsiniz. Ancak ayın boşlukta olmasından dolayı oluşan gergin ve sorunlu hava akşama doğru sizi de etkisi altına alacak. Ortaklar ve banka konularındaki gelişmeler sizi endişeye sürükleyebilir, ani ve ters tepkiler vermenize neden olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki insanlara karşı bir duvar örebilir ve onlara soğuk davranabilirsiniz. Bunun sebebi ise şu sıralar kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyişiniz olabilir.