Kova

Kova burcu yorum arşivi

08 Nisan 2022 Kova burcu yorumu

Kendi üstünüzde sıkı bir denetim kurabilir ve kararlarınızı uygulamak için çalışmalarınızı istediğiniz gibi sürdürebilirsiniz. Yapıcı ve kararlı tavrınız ile çevrenizi etkileyecek ve beklediğiniz desteği alacaksınız. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar yaparken kendinizi iyi hissedeceksiniz ve sizi rahatsız eden konulardan tamamen uzaklaşacaksınız. isteklerinizi ilginç bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve çözümleyici tavırlarınız ile güçlü kişileri etkileyebilirsiniz. Sorumluluklarınızın baskısını hissetseniz bile başa çıkacak gücünüz var.

Kova burcunun bugün genel durumu

Başarının gezegeni Jüpiter, burcunuza faydalı etkiler gönderiyor. İyimserlik size tam bir vizyon kazandırarak, belli bir özgüvene erişmenizi sağlayacak. Bir telefon görüşmesi sizi meraka düşürecek ve sevgilinizin size olan bağlılığını ve samimiyetinden şüphe duymanıza sebep olacak. Haksız suçlamalardan kaçının.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton’la birleşen Ay, bazı beklenmedik durumların huzursuzluk yaratabileceğiniz göstermekte. Gereksiz risklere girmemelisiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızdaki ilişkiler size kendinizi iyi hissettirecek. Enerjinizi daha çok evinize harcayacaksınız. İçinizi kurcalayan konulara odaklanabilirsiniz.