Kova

Kova burcu yorum arşivi

12 Nisan 2022 Kova burcu yorumu

Dikkatinizi çevrenize yöneltin ve sizi heyecanlandıran konular ile ilgilenin. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Alacağınız davetler ve arkadaşlarınızın ilgisi keyfinizi yerine getirecek. Projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Daha önce önem verdiğiniz konular ve ciddiye aldığınız kişileri artık eskisi kadar önemsemeyebilirsiniz. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için yapıcı ve olumlu davranmanız gerekiyor. Aslında fizik güç gerektiren işler yapmak ve seyahat programları enerjinizi yükseltecek.

Kova burcunun bugün genel durumu

Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sizi tamamıyla destekleyecek bir iş arkadaşınızla paylaşacağınız yeni ilgi alanları edineceksiniz. Yeni tanıştığınız bir kişinin sıcak ve kibar davranışları sizi çok etkileyecek ve onun ilgisini çekmek için elinizden geleni yapacak, muhtemelen pohpohlama tekniği kullanacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün kâr artışı, geziler, tatiller ve kıyafetler için harcamalar görünüyor. Yıldız konumları mükemmel! Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geçmişte kalan, sizin için önemli olan olaylar karşınıza çıkabilir. İlişkilerinizdeki huzursuzluklara dikkat etmeniz ve alttan almanız yararınıza olacak. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı size destek olamayan kişiler hayatınızdan çıkabilir. Sakin ve kontrollü olmaya çalışmalısınız. Harcamalarınızla ilgili gelişmeler de gündeme gelebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bazı işleriniz sizin elinizde olmayan nedenlerle iptal olabilir veya bozulabilir. Ev ve aile ilişkilerinizdeyse özellikle karşı cinsle aradığınız huzuru bulacaksınız.