Kova

Kova burcu yorum arşivi

14 Nisan 2022 Kova burcu yorumu

Korku uyandıran olaylar karşısında cesaretinizi ortaya koyabilirsiniz ve başarılı olabilirsiniz. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Fakat acele etmeyin ve şimdilik gelişmeleri akışına bırakın. Hem ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz, hem de şimdiye kadar aradığınız kişi veya proje ile karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. Bugün meydana gelen gelişmeler sizi memnun edecek ve baskı duygusundan uzaklaşıp yaratıcı ve özgür kişiler ile ilgileneceksiniz. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile iş arkadaşlarınızı ve güç lü kişileri etkileyebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Evle bağlantılı konularda büyük bir anlaşmazlık yaşamanız muhtemel. Bu problemi çözün.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün düşüncelerinizde oldukça cesursunuz. Çevresel değişiklikler de var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, ailenize ve sevdiklerinize karşı cömert olabilirsiniz. Parasal olarak onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Bu yardımı yaparken hayalperest ve dağınık olmaktan kaçının.