Kova

Kova burcu yorum arşivi

16 Nisan 2022 Kova burcu yorumu

Eski sorunları çözmek için uygun dönem. Daha önce karar verdiğiniz konuyla ilgili fikirleriniz değişiyor ve olaylara daha farklı açılardan bakacak duruma geliyorsunuz. İsteğiniz yüksek ve girişimde bulunmak için koşullarınızı zorlayabilirsiniz. Fakat karar vermek ve yeni bir girişimde bulunmak için uygun zaman değil. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor. Bu tutulma sizi doğrudan etkilemese bile tutulma dönemleri yeni atılımlarda bulunmak için uygun zaman değildir. Buna karşılık araştırma, geliştirme ve projelerinizi uygulamak için gereken hazırlıkları yapabilirsiniz. Sizin için hareketli bir gün.

Kova burcunun bugün genel durumu

Unutkanlaşacaksınız, önemli randevuları hatırlamaya ve belki de randevularınızın notunu tutmaya çalışın. Sevgilinize karşı çok inatçı ve kıskanç davranacaksınız. Limitler koymaya ve onun sizden bağımsız karar vermesini engellemeye çalışacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeniay öncesinde kendimizi daha huzursuz hissediyor olabiliriz. Bugün yenilikler ve yakın çevrenizde değişiklikler içindesiniz. Hızlı kararlar verebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hem ortaklaşa kararlar aldığınız parasal konularda hem de özel hayatınızda yaşadığınız iletişim sıkıntılarınızda olumlu gelişmeler yaşanacak. İletişim alanında rahatlayacaksınız. Bazı fikirlerinizi de kolayca uygulamaya koyabilirsiniz.