Kova

Kova burcu yorum arşivi

30 Nisan 2022 Kova burcu yorumu

Yükselen enerjiniz nedeniyle kendinizi bugün daha güçlü hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçmek isteyeceksiniz. Fakat her zaman olduğundan daha tedbirli olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu arada burcun son on günlük devresinde olanlar kendini iyi hissedecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaklar. Üstelik bu arzunuzu destekleyecek kişiler ile karşılaşmanız mümkün. Geçmişte yaşadığınız olayların sizin için anlam kazanması mümkün.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sizi sinir etmeye çalışacak, kibirli, kendine fazla güvenen bir iş arkadaşınızla uğraşacaksınız. Sakin olun ve umursamayın. Bir güç sömürüsü sizi kötü bir moda sokacak ve sizi partnerinize karşı daha sabırsız hale getirecek. Fevri olmamaya çalışın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Yükseleni Terazi burcu olan birçok kişi yeni bir işe girecek ve bu mali açıdan da memnuniyet verici olacak. Herkes için olmasa da bazıları için bu istikrarlı bir pozisyon olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hedeflerinize ulaşmak için atacağınız adımlarda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Üstelerinizle ilgili konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. İlişkilerinizde güven ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Fazla beklentiye girmemeye çalışın. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye çalışmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hafta içindeki gerginliğinizi sevdiklerinizden göreceğiniz onaylayıcı tepkilerle üzerinizden atabilirsiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde takdir edileceksiniz.