Kova

Kova burcu yorum arşivi

22 Mayıs 2022 Kova burcu yorumu

Duygusal gerilimden uzaklaşıp mantıklı davranacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sabırsız ve tahammülsüz olduğunuz konulara yönelik fikirleriniz değişiyor ve buna bağlı olarak duygularınız da değişiyor. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve daha önce önem verdiğiniz her ne var ise, size artık önemli gelmediğini anlayabilirsiniz. Veya en azından kendinizi ve çevrenizi zorlamaktan vazgeçebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için eski alışkanlıklarınızı değiştirmeniz mümkün. Ve elbette bu pek kolay değil fakat gelişmeler kendinize olan güveni yükseltecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Davranışlarınızı değiştirmeye ve firmanızın taleplerine uymaya çalışın, bu hiç tahmin edemeyeceğiniz, faydalı sonuçlar sağlayacak. Sevgiliniz hakkında yeni bir şey daha keşfetmeye merak duyacaksınız; bunu göstermekten kaçınmaya çalışın, aksi taktirde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Girişimciler bugün özellikle işletme konusunda çok dikkatli olmalılar. Net bir hareket planı yapmaya ve gözleriniz dört açmaya değer.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bu konuda, bir toplantı düzenleyebilirsiniz. Düşüncelerde fikir ayrılıkları olabilir. Sizi yoran, yıpratan konulara karşı, dikkatli olmanızda fayda vardır. Ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Günün yorgunluğunu atmak için, arkadaşlarınızla plan yapmak isteyebiliriz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınızı geliştireceksiniz. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem başlıyor. Aşk hayatınız alevlenecek. Bu dönemde şartlarınızı sağlama almak isteyebilirsiniz.