Kova

Kova burcu yorum arşivi

13 Haziran 2022 Kova burcu yorumu

Eski fikirleriniz ve özellikle büyükleriniz ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir. Çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz ve eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada önem verdiğiniz kişilerin sağlığı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Veya size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olmanız gerekebilir. Bu arada iş arkadaşlarınız, çocuklar ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıklar kafanızın karışmasına neden olabilir. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sorunlar ile başa çıkabilecek gücü içinizde hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Kararsız kalacaksınız ve karşınıza çıkacak birçok imkana rağmen kafanız karışacak. Bir şey sizi objektif davranmaktan alıkoyacak. Yeni tanıştığınız bir kişiye yoğun ilgi duyacaksınız; kendinizi ona kaptıracaksınız; fakat partnerinizi kıskandırmaya çalışmayın!

Kova Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde fırtınalı zamanlar. Yeni projeler için yıldızlar herhangi bir vaatte bulunmuyor. Erteleyip herhangi bir zarardan kaçınmak daha uygun olur. Kendi işinizde çalışıyorsanız aceleci davranmamaya ve sabırsızlanmamaya çalışmalısınız. İşler dikkatle sonuçlandırılmalı.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönlenebilirsiniz. Konferanslara katılabilir ya da seminer sunumları yapma ihtimaliniz yüksek. Uğraştığınız konuların dışına çıkabilir, yenilikçi arayışlar içine girebilirsiniz. Yeni bir eğitim almak için çeşitli öğretileri ve öğretmenleri araştırmanız olası. Uzaklarla ilgili işler ve keyif veren konular var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve hizmet alanlarınızdaki görüşmeleriniz, konuşmalarınız hızlanacak. Sağlığınızı gözden geçirmek ve rutin kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız.