Kova

Kova burcu yorum arşivi

18 June 2022 Kova burcu yorumu

Parasal konulara yönelik girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular içinizde uyanacak ve bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat karşılaştığınız olaylar ve kişiler duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Hatta karşılaştığınız bir olay, duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler sizi heyecanlandırabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için her zaman olduğundan daha fazla çalışmaya gönüllü olabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken daha dengeli olmaya çalışmalısınız. Kimi zaman taviz vermeniz gerekebilir. Ancak çok şey de paylaşabileceğiniz bir gündesiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanın hayatınızdaki yerini hissedeceksiniz. Beraber yapılacak planlar oldukça eğlenceli ve farklı bir gün geçirmenize neden olabilir. Bir süredir yaşadığınız olumsuzlukları algınızı başka yöne çevirerek rahatlıkla aşabilirsiniz.