Kova

Kova burcu yorum arşivi

19 Haziran 2022 Kova burcu yorumu

Parasal konulara yönelik girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular içinizde uyanacak ve bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat karşılaştığınız olaylar ve kişiler duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Hatta karşılaştığınız bir olay, duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler sizi heyecanlandırabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için her zaman olduğundan daha fazla çalışmaya gönüllü olabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz işlerde sorumluluğunuz artabilir. Artan sorumluluğunuz yoğun bir iş temposunda çalışmanıza sebep olacaktır. Çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. Finansal konularda harcamalarınıza dikkat edeceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişiminizde kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyebilirsiniz. Kafanızda bir sürü plan var ama hangi yönün en doğrusu olduğunu kestiremiyorsunuz