Kova

Kova burcu yorum arşivi

04 Temmuz 2022 Kova burcu yorumu

Baskı hissettiğiniz olayların yanı sıra sürpriz gelişmeler olabilir ve ilginç çözümler bulabilirsiniz. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve ortaya çıkan karışıklıkları olumlu ve anlayışlı davranarak çözebilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizin değiştiği bir dönem ve sahip olduklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bu arada şimdiye kadar almış olduğunuz sorumlulukları gözden geçireceksiniz ve eskiden önemsediğiniz konuları artık ciddiye almadığınızı fark edeceksiniz. Dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Açık hava organizasyonları ve alacağınız davetler keyfinizi yerine getirecek.

Kova burcunun bugün genel durumu

Nasıl çalıştığınızı inceleyen ve gördüklerinden memnun kalan bir üstünüz gayretinize hayran kalacak ve bundan bahsedecek. Venüs birini büyülemek konusundaki şansınızı artıracak ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bilemediğiniz nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili konuları çözmek için yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir. Yaşadığınız olaylarda kabullenme içine girmeniz mümkün. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Kendiniz sosyal çevrenizden uzaklaşıyor hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konulara yönelik meseleleri gayet güzel idare edeceksiniz. İş alanlarınızda kendinizi göstermeyi seviyorsunuz. Biraz da evinizde yapılacaklarla ilgilenmeniz gerekiyor.