Kova

Kova burcu yorum arşivi

12 Temmuz 2022 Kova burcu yorumu

Eski fikirleriniz ve özellikle büyükleriniz ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir. Çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz ve eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada önem verdiğiniz kişilerin sağlığı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Veya size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olmanız gerekebilir. Bu arada iş arkadaşlarınız, çocuklar ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıklar kafanızın karışmasına neden olabilir. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sorunlar ile başa çıkabilecek gücü içinizde hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Size adil davranmayan birine karşı mücadele etmeye çalışın ve kaba yorumlar karşısında gözünüz korkmasın. Çok sayıda haber alabilirsiniz; parlak ve mutlu bir dönem yaşayacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Mümessiller için olumlu bir gün; komisyonunuz keyif verici bir şekilde büyüyecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün dikkatinizi çeken konulara yönlenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler hakkında araştırma yapmak istemeniz olası. Yurt dışında seminere katılmak için hazırlık yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olacağınız tatil planları yapmanız mümkün. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Dostlarınızla keyifli vakit geçirmek için plan yapabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

11 TEMMUZ 2018 KOVA BURCU YORUMU