Kova

Kova burcu yorum arşivi

28 Ağustos 2022 Kova burcu yorumu

Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Geriliminizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak. Sevdiğinize karşı biraz daha ilgili ve anlayışlı olmanız gerekiyor. Ayrıca kıskançlık çekecek davranışlarda bulunmayın ve sevdiklerinizi fazla zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak. Karşılaştığınız olaylar beklediğinizden daha farklı olabilir. Ayrıca korkularınız ile karşılaşabilirsiniz. Olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, korkularınız ile başa çıkabilirsiniz ve böylece bir türlü vazgeçemediğiniz alışkanlıklarınızı da değiştirmeyi başarabilirsiniz. Sorunları büyütmekten kaçının.

Kova burcunun bugün genel durumu

Hoş olmayan bir olay bu dönemi mahvedecek ve iş yerinizde kafası dağınık, tembel birine kızmanıza sebep olacak. Partnerinize karşı az da olsa küstah davranacaksınız; geçmişteki ilişkileri hakkında kişisel sorular soracaksınız ve bu da partnerinizi rahatsız edecek.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Yükseleni Terazi burcu olan birçok kişi yeni bir işe girecek ve bu mali açıdan da memnuniyet verici olacak. Herkes için olmasa da bazıları için bu istikrarlı bir pozisyon olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma ortamınızda yaptığınız işlerinizde eksik olduğunuz yanlarınızı fark edebilirsiniz. Bu durum sizi endişelendirebilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylardan dolayı sorun yaşayabilirsiniz. Sosyal medyada eleştirilere maruz kalmanız olası. İlerleyen saatlerde kendi içinize dönmek ve olayları değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta parasal işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu Pazartesi Mars’ın düzelmesiyle birlikte rahatlayacaksınız ama hala hayat size istediklerinizi vermeyebilir. Yurtdışı bağlantılı işlerde, yakın çevre alanlarınızda enerjinizi randımanlı kullanmanıza az bir zaman kaldı.