Kova

Kova burcu yorum arşivi

22 Eylül 2022 Kova burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve üzerinizde baskı duygusu oluşturan her ne var ise bugünlük bunlardan uzaklaşacaksınız. Bu arada sevdiklerinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmak için gayret göstermelisiniz. Önemsediğiniz kişiler ile ilgili duygularınız değişebilir. Ancak eski dostlarınızı ihmal etmeseniz iyi olacak. Tabii bu arada sevdiğinize karşı daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Sevdiğinizin yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Veya beklentileriniz ile karşılaştığınız davranışlar farklı olabilir ve olaylara çok detaylı bakabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve farkına vardığınız ayrıntılara takılı kalmayın.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüzle yaşayacağınız bir anlaşmazlık yol değiştirmenize sebep olacak. Başka bir imkanınız yoksa tüm kapıları kapatmamaya çalışın. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş ve çalışma sözleşmelerinde aşırı kendine güven göstermekten kaçının çünkü bu yanlış bir hamleye neden olabilir. Daha ihtiyatlı olmalısınız. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların sebat isteyen her şeyi başarılı bir sona götürmelerine imkân verecek. Halkla ilişkiler konusunda dikkatli olun.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularda daha tepkisel ya da duygusal olabilirsiniz. Dağınık olmamaya bakın. Sorumlu olduğunuz konularda işleyişe daha fazla önem vermelisiniz. Farklı bakış açıları ile çalışma ortamınızı renklendirebileceğiniz zamanlar içerisindesiniz. Fakat inatçı tavırlarınız etrafınızdaki kişileri görmenizi engelleyebilir. Yeteneklerinizi kullanmaya çalışmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür Güneş kavuşumu dönüşüm gerektiren yanlarınızı açığa çıkaracak. Ani gelişen olaylar söz konusu olabilir. Uzun vadede getirileri iyi olacaktır. Kendinize güvenip yol almanızda fayda var.