Kova

Kova burcu yorum arşivi

06 Ekim 2022 Kova burcu yorumu

Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz veya aldığınız sorumlulukları çok fazla önemseyebilirsiniz. Bu arada korkularınız uyanabilir ve öfkeli bir tavır sergileyebilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve yaratıcı çözümler üretmek için dikkatinizi kendinize yöneltin. İsteklerinizi gözden geçirin ve önem verdiğiniz kişilerin ve olayların değiştiğinin farkına varın. Özgür olmak istediğiniz halde gelenekleri de önemsediğiniz farklı bir dönem içindesiniz. Bugün keyif aldığınız işler ile ilgilenebilir ve tatil programları yapabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bir işi başarıyla tamamlayacaksınız ve bu sayede girişimci ve önemli fikirlerinizi göz önüne çıkaracaksınız. Aynı şeyleri tekrar ederek sevgilinizin sinirini bozmayın; ona karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sorumluluklarınızın artacağı bir gündesiniz. Ortaklı konulara önem vermelisiniz. İş hayatınızda ön göremediğiniz konulara dikkatli yaklaşın. Çalışma hayatınızdaki koşullar sizi yorabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu durum sizin konuşmalarınıza da yansıyabilir. Olaylara karşı sakin kalmanızda fayda var. Akşam saatlerinde evde daha sabırlı olmanız gerekebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu ilgi alanınıza giren konularla meşgul olup öğrenme merakınızı tatmin edebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların sırları açığa çıkarken bu durum sizde güven sorunu yaratabilir. Sosyal becerileriniz eleştirilebilir. Ortak beğenilerinizin, ideallerinizin olduğu insanlarla vakit geçirmek iyi gelir.