Kova

Kova burcu yorum arşivi

10 Ekim 2022 Kova burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve duygularınız yüksek olacak. Sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve kafanız karışabilir. Fakat aynı zamanda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bugün tekliflerin yanı sıra beklemediğiniz kişilerin iltifatları da şaşırtıcı olacak ve kendinize olan güveniniz artacak. Ancak sözlerinize özen gösterin ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünün. Aklınız yerine duygularınız ile davranırsanız hem karşı cinsi, hem de çevrenizi etkileyeceksiniz. Dedikodulardan uzak durmanız gerekiyor.

Kova burcunun bugün genel durumu

Eğer hayatınızı değiştirmek ve kariyer yapmak istiyorsanız çok çaba sarfetmeniz ve çok çalışmanız gerekecek. Patronlarınızla tartışmaktan kaçının. Sevgilinizden ilginç bir teklif alacaksınız ve bu sayede birlikteliği ve duygusal uyumu yakalayacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde fırtınalı zamanlar. Yeni projeler için yıldızlar herhangi bir vaatte bulunmuyor. Erteleyip herhangi bir zarardan kaçınmak daha uygun olur. Kendi işinizde çalışıyorsanız aceleci davranmamaya ve sabırsızlanmamaya çalışmalısınız. İşler dikkatle sonuçlandırılmalı.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Mesleki konulara ve statünüzü ilgilendiren konulara hassassınız. Bugün sabah saatlerinde üstlerinizden destek alabilirsiniz. Hareketli koşullar söz konusu. Sorumlu olduğunuz konular hakkında kararlar alabilirsiniz. Toplum önünde olmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. İşlerinizde devletle ilgili konular gündeme gelebilir. Annenizle ilgili konuları göz ardı etmemeye özen gösterin.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Toplum önündeki duruşunuzu, sosyal bilinirliğinizi etkileyecek önemli konular gün yüzüne çıkabilir. Tedbirli davranıp, dengenizi korursanız en yüksek faydayı yakalarsınız.