Kova

Kova burcu yorum arşivi

12 Ekim 2022 Kova burcu yorumu

Hırslı bir tavır içine girebilirsiniz ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamayın ve yapabileceğinizden daha fazlasının peşinden koşmayın. Özellikle parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artabilir. Ayrıca bütçenizi aşan harcamalar yapmasanız iyi olacak. Önemsenmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve sizi ciddiye almalarını istiyorsunuz. Tabii bunun için hem kendinizi, hem de çevrenizi zorluyorsunuz. İçinizde bulunduğunuz durumu değiştirmek istediğiniz bir dönem... Ancak alışkanlıklarınızı değiştirmek pek kolay olmayabilir. Hırslı ve öfkeli davranmayın.

Kova burcunun bugün genel durumu

Hayatınızın keyfini çıkarmak ve hayatınızı sağlama almak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Hiçbir şeyi değiştirmeyin ve kararsızlığınıza bir son verin. Sevgilinize karşı katı olmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz ve adil olmayan eleştirilerde bulunacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında daha kararlısınız. Ancak bugün arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayıracağınız bir gündesiniz. Sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatacaktır. Gün içinde tepkilerinizi daha sakin olmalısınız. Ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler ilerlemenize yardımcı olacak. Gelecek beklentileriniz yönünde adım atmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyer fırsatları, girişimlerden sonuç alma imkanları olabilir. Geçmişten gelen, uzun vadeye yayılmış işlerde hareketlenmeler olası. İşin finansal kısmı biraz daha bekletebilir ancak süreç verimli olacaktır.