Kova

Kova burcu yorum arşivi

24 Ekim 2022 Kova burcu yorumu

Düşünceleriniz değişiyor ve bütün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Yaşlı akrabalarınız ve önemsediğiniz kişiler ile aranızdaki ilişkileri ciddiye aldığınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Fakat bugün hayal gücünüzü uyandıran haberler alacaksınız. Aslında bilincinizin derinliklerinden yükselen korkularınız olabilir. Fakat bugün korkularınızı yansıtmayacak ve yaratıcılık gerektiren konulara odaklanacaksınız. Bu arada kendinizi çok fazla zorlamayın. Tabii önemsediğiniz kişilerin de üzerine gitmeyin. Sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Paranızı riskli yatırımlara harcamayın. O zaman her şey daha sorunsuz ilerleyecek. Bu çok güzel bir dönem; partnerinizle uyum sağlayabileceksiniz. Bekar olanlar, hayatlarının en önemli ilişkilerine başlayacak.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir. Konuşma ve yazışmaların sizi etkilediği bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitim alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilere daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Duyduğunuz dedikodulara değer vermemenizde fayda var. İlgilendiğiniz konularda yeniden harekete geçebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evreni anlayıp yorumlama arzusu nedeniyle teknolojiye düşkün olan Kovalar için bugün sosyal bilinirlik önemli. İlerici fikirlerinizin görünür ve bilinir olması için şartlar olgunlaşmış. İşte bu yüzden rasyonel davranmak gerekir. Bir süredir iç dünyanızdaki değişimlere paralel olarak yaşam alanınızda değişiklikler yapabilirsiniz.