Kova

Kova burcu yorum arşivi

04 Kasım 2022 Kova burcu yorumu

Karmaşık duygu ve düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Bugün meydana gelecek Güneş tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat hem geri giden Merkür, hem de Satürn_ün kuvvetli etkisi düşünce ve duygularınızın derinleşmesine neden oluyor. Geçmişte yaşadıklarınızı ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar size geçmişi hatırlatabilir ve duygularınız dalgalanabilir. Ancak yaratıcı ve özgür kişiler ile birlikte olmak sizi rahatlatacak. Kafanız karışık olsa bile yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz ve böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Negatif yönünüzün sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Prensiplerinizde katı olacaksınız. Sonunda daha sakin olacak ve daha az endişe duyacaksınız. Birlikte çocuk sahibi olmak gibi, ilişkiniz için önemli kararlar almanız muhtemel.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Bugün çok üretken ve isabetli olacaksınız. Mümkün olduğunca istifade edin.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan etkileyen konular ve hassasiyetler olabilir. Eve ait konularda daha endişeli de olabilirsiniz. Şartları aşırı zorlamamalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu tezat fikirler üretip vesvese yapabilirsiniz. Boşvermişlikten sıyrılmak önemli. Konforunuz bozulduğu için tahammülsüzlüğünüz artabilir. Öneride bulunmak ve hükmetmek arasındaki ince çizgiye hassasiyet gösterin. İçe dönüp dinlenmek iyi gelir.