Kova

Kova burcu yorum arşivi

09 Kasım 2022 Kova burcu yorumu

İletişim araçları ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Ayrıca küçük ev aletleri ile ilgili bazı sorunlar çıkabilir. Özellikle daha önce yenilemek istediğiniz fakat yenisini almadığınız bazı cihazlar bozulabilir ve kafanız karışabilir. Bu arada ustalar veya birlikte iş yaptığınız kişiler ile iletişimlerinize özen gösterin. Yanlış anlamalar olabilir. Tartışmalardan uzak durun ve karar vermek için şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Bu arada eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz veya sürpriz haberler alabilirsiniz. Yapmanız gereken işleri iyi planlamanız gereken bir dönem...

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Duygusal durumunuzu tekrar harekete geçirecek ve huzuru bulacaksınız. Eski bir sevgilinizden haber alacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Mümessiller için olumlu bir gün; komisyonunuz keyif verici bir şekilde büyüyecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili konulara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Üstlerinizle ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Tepkilerinizi duygusal vermemeye özen göstermelisiniz. Sizi yıpratan koşullar yaşayabilirsiniz. Olaylara ani çıkışlar yaparak karşınızdakinin tepkisini çekmemeye özen göstermelisiniz. Düşünerek hareket ederseniz daha iyi sonuçlar alırsınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Fikirlerinizi gerçekleştirmek için uygun koşullar var. Rekabet duygunuz açığa çıkabilir. Taviz vermekten kaçınsanız da ortak kararlarda yapıcı davranmak önemli. Gün boyu detayda boğulmadan bütünü hesaplayın.