Kova

Kova burcu yorum arşivi

22 Aralık 2022 Kova burcu yorumu

Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Farklı istekleriniz var ve bunları gerçekleştirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak, keyfinizi yerine getirecek. Uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler meydana geliyor fakat kendinizi duygulara kaptırmayın. Aslında heyecanınızı denetlemeniz mümkün. Bu arada isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olabilir fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Bu akşam meydana gelecek Kış Gün dönümünü arkadaşlarınız ile birlikte karşılaşabilirsiniz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçleniyor ve yaratıcılığınız ön plana çıkıyor.

Kova burcunun bugün genel durumu

Çok güzel anlar yaşayacaksınız ve iyimser halinizi geliştirme imkanı yakalayacaksınız. Bu da işe yarar yardımlar almanızı sağlayacak. Ani kararlar vermeyin, aksi takdirde ilişkinizin bitmesine sebep olabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Sakince çalışıp her zamanki görevlerinizden harika sonuçlar alacaksınız ve tatmin bulacaksınız. Kültürel geziler ve kurslara katılmak için doğru zaman. Yıldızlar kendi işlerinde çalışanlar için tümüyle olumlu bir konumda olmayacak. Projelerinizi yavaşlatabilecek beklemedik aksaklıklar olası.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, iş ve çalışma konularınıza ait bazı değerlendirmeler ve sonuçlar getirmekte. Bitmekte ve başlamakta olan pek çok şey var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bilinçaltınız pesimist fikirlerle meşgul. Sosyal ihtiyaçlarınız artarken, gün boyu özgürleşme ve koşulların dışına çıkma arzunuz yüksek. Dolunayla birlikte rutinleri düzenleme ve yenilenme imkanlarınız artacaktır.