Kova

Kova burcu yorum arşivi

24 Aralık 2022 Kova burcu yorumu

Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni istekler ve yepyeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sürpriz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz ve dikkatinizi isteklerinize odaklayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönem. Korkularınız ile başa çıkabilirsiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınız ile görüşebilirsiniz. İçinizdeki potansiyel güç uyanıyor ve tarzınız tamamen değişiyor. Üstelik kendinizin farkına varacaksınız.

Kova burcunun bugün genel durumu

Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Yapacağınız bir telefon görüşmesi geçmişinize ait hatıralarınızı canlandıracak. Nostaljik bir dönemden geçecek ve hayatınızın uzun bir dönemini dolduran eski bir aşkınızı düşüneceksiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş ve çalışma sözleşmelerinde aşırı kendine güven göstermekten kaçının çünkü bu yanlış bir hamleye neden olabilir. Daha ihtiyatlı olmalısınız. Üçüncü dekantta doğanlar eğer yeni bir yatırım fırsatını kaçırmak istemiyorlarsa yaratıcı olmaya çalışmalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın tamamlanması gereken işler olabilir. Sağlık ve düzen konularına da daha çok zaman ayırmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ertelenmiş projelerde gelişmeler yaşanabilir. Finansal konularda destek görebilirsiniz. Hedefleri makul tutmak faydalı olur. Sorumlulukları hatırlatan olaylar nedeniyle içsel baskı hissedebilirsiniz.