Kova

Kova burcu yorum arşivi

04 Ocak 2023 Kova burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. İletişim ve haberleşme trafiğinizin yoğun olacağı bir gün... Yaratıcılık gerektiren konular, enerjinizi yükseltecek. Pratik ve menfaatlere uygun tavırlarınız ile çözümleyici olabilirsiniz ve güçlü kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Bu arada üstünüzde baskı duygusu uyandıran konular ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir ve davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Tarzınızı değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

İşler hiç aksama olmadan yolunda gidiyor. İnsanlarla olan ilişkilerinizde ciddi ve profesyonel bir tavır sergileyerek yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İlişkiler gündeminizi etkileyecek. Eşinizden veya ortaklı işlerinizden güzel haberler alabilirsiniz. İlişkileriniz hakkında bol sohbetli bir gün olacak. Kendinizi farklı ve yeni durumlara karşı hazır hissedeceksiniz. Girişkenliğiniz artabilir, her zamankinden daha özgüvenli davranabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız ortamlarda olmak isteyeceksiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bir süredir sosyal çevrede beklenen olaylar gelişebilir. Romantik konularda gelişmeler, geçmiş ilişkilerin onarılması söz konusu olabilir. Akılcı davranmak ve illüzyona kapılmamak faydalı olur.