Kova

Kova burcu yorum arşivi

05 Mart 2023 Kova burcu yorumu

Aileniz son günlerde en büyük desteğiniz. Her tür sorununuzu onlarla paylaşıyorsunuz. Bugün onlardan bir konuda önemli bir destek görebilir ve kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Bir süredir göremediğiniz arkadaşlarınızla görüşme fırsatı bulabileceğiniz bugün genel olarak neşeli ve rahat geçecek.

Aşk:

Bugün duygusal konularda oldukça şanslı olacaksınız. Aşk yaşamınızda küçük yenilikler olabilir yada güzel zaman geçirebilirsiniz. Fikirlerinizi iyi değerlendirmelisiniz.

İş:

İş yaşamınızda genel bir hareketlenme göze çarpıyor ve işle ilgili bir çok iletişime girebilirsiniz. Genel olarak çeşitli gerilimler yaşayabilirsiniz ancak bu gerilimlerin sizi motive etmesi söz konusu olacaktır.

Para:

Özel hayatınıza özen göstermeniz harcamalarınızı çoğalttı ve önümüzdeki günlerde bu yüzden sıkıntıya düşebilirsiniz. Daha dikkatli olmalısınız parasal konularda.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün trafikle ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Özellikle yağışlı günlerde biraz daha dikkatli olmalısınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı arkadaşlarınızın, yakınlarınızın veya iş birliği içerisinde olduğunuz kişilerin sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. İnsanlar sizde ki özel ve yardımsever tarafı unuttuğu an da, bu tür özellikleriniz ortaya çıkmaya başlıyor malum. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs?ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklı para durumlarıyla uğraşacağınız bir gün olabilir. Hizmet gerektiren işlere yoğunlaşabilirsiniz. İş hayatınız da istediğiniz düzeni yakalayamamak, sizi biraz gergin hissettirebilir. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı dikkatli olmanızda ve sakin kalmanızda fayda var. Size kalan zamanlarda tembellik etmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizi aşma konusunda cesur davranmaktan vazgeçmemelisiniz. Yaşadığınız olaylardan, ödün vermek istemiyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, ortak arkadaşlarınızla yeni bir fikir üretme çabası içinde olacağınızı gösteriyor. Onların ilginç fikirleri, sizin yapacağınız çalışmalar için, farklı bir bakış açısı oluşturuyor.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Tatlı dil ile pek çok sorunun üstesinden gelebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak çok ve boş konuşan insanlara fazla rağbet etmeyin. Sizin yaklaşımınızı kendilerine sohbet zemini olarak algılayıp zihniniz bulandırabilirler.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.