Kova

Kova burcu yorum arşivi

07 Mart 2023 Kova burcu yorumu

Bugün bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizle bir araya gelme fırsatını bulabileceksiniz fakat gereksiz bir konudan dolayı büyük bir tartışmaya gireceksiniz. hoşunuza gidebilir. Son günlerde fiziksel ve zihinsel anlamda çok yoruldunuz ve dinlenmeye de çok ihtiyaç duyuyorsunuz.

Aşk:

Aşk konusunda akılcı yöntemler geliştirebilir ve sevgilinizle güzel bir gün yaşayabilirsiniz. Sevgilinizin bugün sizden özel bir isteği olacak ve siz bunu istemeye istemeye kabule edeceksiniz.

İş:

Mesleğinizde oldukça yoğun bir tempoda çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir.

Para:

Alım satım ile ilgili konularda yoğunluk yaşayabileceğiniz görülüyor. Ailenizin veya eşinizin kaynaklarıyla ilgili kararlar alabileceğiniz bir gün. Parasal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlığınıza özen göstermeniz hoş bir şey ama çevrenize bunu fazlaca yansıtmanız hoş bir şey değil.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ortak kaynak kullanımı gerektiren konular, işle ilgili girişimleriniz veya duygusal durumunuz ön planda. Belli anlaşmalar, atılacak imzalar veya üzerinde uzlaşma sağlanması gereken konularda detaylar ve maddeler önem taşıyor. Daha fazla soru sormak gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay?ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş?le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi yoran ve yıpratan koşullar gündeminizi etkileyebilir. Ortaklı para konuları konularında gelişme kaydedemeyebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar sizi etkileyebilir. Finansal açıdan değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayınız içinde olabilirsiniz. Bazı konularda karar verme sürecine girebilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün müdahaleci yönlerinizi kullanmalı ve yanlış giden işlerinizi hızlı bir şekilde düzeltmelisiniz. Çalışma hayatınızda baskıya gelemiyor,özgürlüğünüzü kısıtlayacak, hareketlere tahammül edemiyorsunuz. Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Oldukça sinirli bir yapınız var. Yüz hatlarınız sizi ele veriyor.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün elinizdekinin kıymetini bilme ve sahip çıkıp koruma konusu gündemde. Serbest bırakırsanız elinizdekini kendi faydasına kullanmak isteyenler olacak. İhtiyaçlara karşılık gönüllü olarak sizdekini sunmak gerekebilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.